Plan przedsięwzięć realizowanych przez klasy IV – VIII

w roku szkolnym 2018/ 2019

miesiąc

Lp.

Przedsięwzięcia

Organizator

terminy

IX

1.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

J. Moczyńska + opieka wychowawców klas

24.09.208

2.

DZIEŃ CHŁOPAKA – dyskoteka szkolna z atrakcjami (sklepik klasa VIII, zabawy integracyjne)

SU + opieka wychowawców klas

27.09.2018                      (15.00 – 16.30)

3.

CYBERPRZEMOC – prezentacja multimedialna na godzinach wychowawczych

B. Adryjenko + wychowawcy klas

24.09.2018

X

4.

ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁĄ - WYCIECZKA : BĘDOMIN                   I SZYMBARK

K. Lewandowska + opieka wychowawców klas

10.10.2018

5.

DZIEŃ PAPIESKI

Siostra Anna + opieka wychowawców klas

15.09.2018 (godziny wychowawcze)

6.

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ – akcent po pasowaniu

L. Cerajewska + SU

15.10.2018 (od 9.00)

7.

WYCIECZKA : PRZYSIEK

K. Lewandowska + opieka wychowawców klas VI i VII

16 – 17.10.2018

8.

MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU o jedność                    i pokój

Siostra Anna + opieka wychowawców klas

18.10.2018                    w kaplicy (godz. 9.00)

XI

9.

ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁĄ – Koncert pieśni patriotycznych (występ chórku)

K. Lewandowska

7.11.2018

10.

TORUŃSKA ORKIESTRA SYMFONICZNA – występ w szkole

K. Lewandowska + opieka wychowawców klas 0 - VIII

7.11.2018                          (godz. 8.50)

11.

ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁĄ – OGÓLNOPOLSKIE BICIE REKORDU W JEDNOCZESNYM ŚPIEWANIU HYMNU

K. Lewandowska + opieka wychowawców klas

9.11.2018,                           godz. 11.11

12.

ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁĄ – TRADYCYJNE, SZKOLNE URODZINY PAŃSTWA

B. Adryjenko + SU + opieka wychowawców klas

12.11.2018 (godziny wychowawcze)

13.

O PRAWACH I OBOWIĄZKACH – HAPPENING

B. Adryjenko + SU, H. Raźna    + opieka wychowawców klas

19.11.2018 (godziny wychowawcze)

14.

WYCIECZKA : GÓRZNO

K. Lewandowska + wychowawcy klas

19 – 20.11.2018

15.

ANDRZEJKI – dyskoteka szkolna z atrakcjami (sklepik, zabawy integracyjne)

SU + opieka wychowawców klas

29.11.2018 (15.00 – 16.30)

XII

16.

WIGILIE KLASOWE

 

SU + wychowawcy klas

.12.2018

I

 

17.

BAL KARNAWAŁOWY

 

SU + RR + opieka wychowawców klas

4.01.2019

II

18.

ŚWIĘTO SZKOŁY – URODZINY PATRONA

B. Adryjenko + SU, H. Raźna    + opieka wychowawców klas

04.02.2019

19.

DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

L. Cerajewska

.02.2019

 

III

20.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”

H. Raźna, K. Kufel    

1.03.2019

21.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

L. Cerajewska

.03.2019

22.

DZIEŃ KOBIET

SU + wychowawcy klas

11.03.2019(godziny wychowawcze)

23.

TORUŃSKA ORKIESTRA SYMFONICZNA – występ         w szkole

K. Lewandowska – opieka wychowawców klas

11.03.2019 (godz. 10.30)

24.

„INSUREKCJA KOŚCIUSZKOWSKA” – HAPPENING

H. Raźna, B. Adryjenko + SU, + opieka wychowawców klas

25.03.2019(godziny wychowawcze)

IV

 

24.

ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

L. Cerajewska

.04.2019

25.

ŚWIĘTO FLAGI

Wychowawcy klas

29.04.2019

26.

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 Maja

Wychowawcy klas

30.04.2019

V

27.

ŚWIĘTA MAJOWE - AKADEMIA

K. Lewandowska + opieka wychowawców klas

6.05.2019(godziny wychowawcze)

28.

ŚWIĘTO EUROPEJSKIE

B. Adryjenko + SU + opieka wychowawców klas

13.05.2019(godziny wychowawcze)

29.

TORUŃSKA ORKIESTRA SYMFONICZNA – występ         w szkole

K. Lewandowska + opieka wychowawców klas

24.05.2019                      (godz. 12.00)

30.

KARTA PIESZEGO

B. Kurowska +

W. Wróblewska

.05.2019

VI

31.

DZIEŃ DZIECKA

B. Adryjenko + SU + opieka wychowawców klas

3.06.2019

32.

KARTA ROWEROWA

B. Kurowska

 

 

33.

PIKNIKI INTEGRACYJNE

SU + wychowawcy klas

10 – 18.06.2019

34.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
2018 /2019

B. Adryjenko +

J. Moczyńska

21.06.2019

cały rok

35.

PROGRAM „ŻYJ KULTURĄ”

„Stare po nowemu – współpraca pokoleń”

K. Lewandowska

10.09.2018 - 10.12.2018

36.

PROGRAM RÓWIEŚNICZY „STARSI – MŁODSZYM”

B. Adryjenko + SU

 27.10.2018 – 19.06.2019

37.

REALIZACJA HARMONOGRAMU PRZEDSIĘWZIĘĆ SU

B. Adryjenko

 

38.

INNE WYCIECZKI SZKOLNE : Toruń (łyżwy) Grudziądz (teatr), Hel, Warszawa, Bydgoszcz (opera), Wrocław, Gdańsk + Stutthof

Wszyscy nauczyciele

3.09.2018 – 19.06.2019

39.

KONKURSY PLASTYCZNE – zewnątrzszkolne          
    i wewnątrzszkolne

K. Lewandowska

 

40.

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE, INNE ZAWODY SPORTOWE – wg kalendarza

J. Moczyńska, Chabros

 

41.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

B. Kurowska, L. Cerajewska, B. Adryjenko, J. Moczyńska, K. Lewandowska, A. Olender

 

           

Plan przedsięwzięć realizowanych wspólnie  przez klasy I-III i oddział przedszkolny

w roku szkolnym 2018/2019.

Lp.

Przedsięwzięcie

Odpowiedzialny

Termin

1.

Sprzątanie świata

Wychowawcy 0-III

17 IX 2018

2.

Święto Ziemniaka

W. Wróblewska

      IX 2018

3.

Konkurs plastyczny dotyczący bezpieczeństwa

W. Wróblewska

     IX/X2018

4.

Wycieczka dzieci z oddziału przedszkolnego

D.Garczarek

     3X 2018

5.

Pasowanie na ucznia.

W. Wróblewska

15X 2018

6.

Spotkanie z policjantem

D.Garczarek

      X 2018

7.

Wycieczka klas I – III   do Biblioteki Miejskiej       w Świeciu

A. Ronatowska    i wychowawcy klas

17 X 2018

8.

Milion dzieci modli się     na różańcu

s. A. Janicka

18 X 2018

9.

Wyjazd do teatru

Wychowawcy I-III

5 XI 2018

10.

Święto Niepodległości

Wychowawcy 0-III

      9 XI2018

12 XI 2018

11.

„Śniadanie Daje Moc”

Wychowawcy 0-III

   8 XI 2018

12.

Pasowanie na Żaczka Przedszkolaczka

D.Garczarek

      XI 2018

13.

Konkurs plastyczny „Moja wymarzona choinka”

I. Wybrańska-Kowalczyk

A. Ronatowska

     XII 2018

14.

Bal karnawałowy

W. Wróblewska

      4 I 2019

15.

Dzień Patrona

W. Wróblewska

  4 II 2019

16.

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Wychowawcy 0-III

1 III 2019

17.

Powitanie Wiosny

D.Garczarek

 20 III 2019

18.

Konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”

I. Wybrańska-Kowalczyk

A. Ronatowska

 12 IV 2019

19.

Dzień Ziemi

Wychowawcy 0-III

 23 IV 2019

20.

Święto Flagi

Wychowawcy 0-III

30 IV 2019

21

Święto Konstytucji 3 Maja

Wychowawcy 0-III

30 IV 2019

22.

Dzień Książki

I. Wybrańska-Kowalczyk

A. Ronatowska

     V 2109

23.

Dzień Dziecka

Wychowawcy 0-III

    3 VI 2019

24.

Wycieczka

Wychowawcy 0-III

V/VI 2019

25.

Pożegnanie klasy III    z wychowawcą

I. Wybrańska-Kowalczyk

 

     VI 2019

 

Dodatkowe informacje